بصیرت
بیداری اسلامی، باور ملی
قالب وبلاگ

سیاست یهود، در هركجا كه باشد یكى است و یهودى قبل از هرچیز یهودى است، خاخام (یهوذا) در اعلامیه‏اى كه در سال1961 انتشار داد، مى‏گوید: من در مرحله اوّل یهودى و در ثانى آمریكائى هستم . و آقاى (استیفن سى واین) مى‏گوید: من تنها در شصت و سه جزء از شصت و چهار جزء حیاتم آمریكائى بودم، امّا مدّت چهار هزار سال است كه یهودى هستم .

 

 

یهود چه مى‏كند؟

قریب به صد سال است كه استعمار یهودى بر كشورهاى غربى سایه افكنده است، به طورى كه همین آمریكائى كه ثروتمندترین و متمدّن‏ترین كشورهاى جهان محسوب مى‏شود امروز به صورت یك كشور یهودى در آمده است.

چنانچه چندى قبل، هنگامى كه نویسنده عالیقدر یهودى آقاى Alfred_Litenthal كتاب خود را The other side of the coin به رشته تحریر در آورد ولى نتوانست آن را چاپ كند، چون به طور كلى تمام مؤسسات انتشاراتى اروپا و آمریكا از چاپ آن خوددارى كردند، تا بالاخره مجبور شد ترجمه آن را به عربى پیش از اصل انگلیسیش چاپ نماید.

سیاست یهود، در هركجا كه باشد یكى است و یهودى قبل از هرچیز یهودى است، خاخام (یهوذا) در اعلامیه‏اى كه در سال1961 انتشار داد، مى‏گوید: من در مرحله اوّل یهودى و در ثانى آمریكائى هستم(1). و آقاى (استیفن سى واین) مى‏گوید: من تنها در شصت و سه جزء از شصت و چهار جزء حیاتم آمریكائى بودم، امّا مدّت چهار هزار سال است كه یهودى هستم(2).

با چنین تعصّبى توانستند، بر كشورهاى اروپائى سلطه اقتصادى، سیاسى و اجتماعى خود را حاصل كرده و سیاست دولتهاى غربى را به نفع خود جهت داده به طورى كه دولت بریتانیا حاضر نمى‏شود تجاوز یهود را بر كشورهاى مسلمان نشین كه مستعمره آن هستند جواب گوید.

ایدن، در یادداشتهایش مى‏نویسد: ما نمى‏توانستیم در برابر ظلمهاى اسرائیل به اعراب كوچكترین كمكى به آنها بكنیم، چنانچه چند سال پیش وقتى یكى از هواپیماهاى جنگى اسرائیلى، از حدود اردن تجاوز كرده و چند قریه را بمباران كرد، دستگاه حاكمه اردن، از ما كمك خواست ولى همین كه هواپیماهاى ما آماده شدند، تلگرافى دریافت داشتیم مبنى بر این كه حتّى یك هواپیما هم نباید از جا حركت كند!

بنا بر این نه تنها امروز، یهود در مقابل مسلمانان قرار گرفته بلكه كشورهاى اروپائى و قسمتى از كشورهاى شرقى كه خاضع سیاست آنها هستند نیز با آنها دست داده و با مسلمانان نبرد مى‏كنند.

براى آن كه به قوّت و قدرت یهود بیشتر پى برده باشیم لازم مى‏دانیم كه قطعه‏هائى از كتاب (كُنْت فى‏اسرائیل) تألیف روزنامه نگار مشهور مصرى، آقاى ابراهیم عزّت براى خوانندگان نقل كنیم:

ناگفته پیدا است كه مقصود نشان دادن (مشت) است تا نشانه (خروار) باشد و الا اگر بخواهیم تمام موارد قوّت و نفوذ یهود را بنگاریم بنا به مثل مشهور (مثنوى هفتاد من كاغذ شود).

الف ـ بازى.... بر چند بند؟

ما قبل از هرچیز یهودى هستیم و براى ما فرق نمى‏كند، كه از اعضاء كمونیسم باشیم و یا از اتباع امپریالیسم قرار بگیریم، زیرا (ما قبل از هرچیز یهودى هستیم) و این گونه احزاب هرگز نمى‏تواند در یهودى بودنمان كوچكترین تأثیرى داشته باشد.

چنانچه آمریكا علیه شوروى اعلام جنگ كند، یهود آمریكا اوّلین كسانى خواهند بود كه به میدان جنگ خواهند رفت و اگر شوروى آمریكا را مورد هجوم قرار دهد، یهود ساكن شوروى نخستین كسانى خواهند بود كه شوروى را تأیید مى‏كنند و بدین نحو همیشه موقعیّت خود را در جهان حفظ خواهیم كرد(3).

ب ـ به امید سیطره صنعتى بر شرق!

این همه كارخانه را به خاطر یك چیز تأسیس كرده‏اند و آن سیطره اقتصادى بر خاورمیانه است.

در واقع ما نمى‏توانیم تمام این مصنوعات را (اسرائیلى) بدانیم زیرا اكثر سرمایه‏داران و صاحبان این كارخانجات (آمریكائى) هستند، هر كارخانه‏اى را كه مشاهده كردم، هدیه یكى از هیئتها و جمعیّتهاى آمریكا بود.

اسرائیل بواسطه كمكهاى دولتهاى خارجى زندگى مى‏كند و حتّى دبستانها، دبیرستانها و دانشگاههایش را دیگران تأمین مى‏كنند!

ج ـ كارهاى دسته جمعى

روز اوّل (مایو) كه مطابق بزرگترین عید اسرائیل است طبق دستور دولت تمام طبقات از شهر خارج گشته نزدیك مرزهاى (مصر ـ و اسرائیل) مشغول حفر خندق و زراعت مى‏شوند.

در بین جمعیّت گروهى از وزیران، وكلاى مجلس، وكلاى دادگسترى و شخصیّتهاى بزرگ مملكت را مى‏بینیم!

د ـ اسرائیل.... مادر عطوف و مهربان كمونیسم.

مؤسسه (هستورت) یا (اتّحادیّه كارگران اسرائیل) كه بزرگترین سازمانهاى اسرائیلى است و بر تمام شؤون مملكت سلطه دارد، مبادى (كمونیسم) را تطبیق مى‏كند!

این سازمان حقّ دارد كه كارگر را بدون مزد استخدام كند.

در تمام محلاتى كه تابع (هستورت) است و به نام (كاربوتز) نامیده مى‏شود، یك عكس استالین و تروتسكى بر دیوار نصب شده است.

در این مؤسسه بیش از550 نفر كارگر شركت دارند و در واقع90٪ ملّت اسرائیل را این مؤسسه تشكیل مى‏دهد.

هـ ـ وسائل بیكارى.

در شهر (ناصره) صدها عرب روزهاى خود را به بیكارى و نشستن در قهوه‏خانه‏ها مى‏گذرانند.

معمولاً افتتاح قهوه‏خانه در شهرهاى عرب نشین بى‏مانع و در شهرهاى یهودى ممنوع است.

و ـ فساد اخلاق.

در اسرائیل فساد اخلاق به حدّ اعلا رسیده، به طورى كه دیگر براى (نكاح) و (طلاق) مفهومى باقى نمانده است.

معمولاً دخترها، با دامنهاى بالاى زانو و یا شورت بیرون مى‏آیند و در طرفهاى عصر دختران و پسران، در خیابانها به راه افتاده و بدون كوچكترین توجّهى به عابرین مشغول معاشقه مى‏شوند.

در هتل Dan Hotel همیشه چند دوشیزه یهودى چشم به راه مشترى موجود است، همین قدر كافى است كه دست یكى را گرفته و به هركجا كه بخواهید بیرون ببرید.

(روزنامه هاعولام) ضمن تحقیقى نوشته بود: زنا در اسرائیل به هیچ وجهى ممنوع نیست و حتّى قانون هم نمى‏تواند از آن جلوگیرى كند.

چندى قبل یكى از نمایندگان یهودى لایحه‏اى مبنى بر منع زنا تقدیم مجلس نمود، ولى كنیساهاى یهودى با تصویب آن به شدّت مبارزه كرد.

ز ـ اختلافهاى شدید، ملّت و دولت.

در ایّامى كه در اسرائیل اقامت داشتم، روزنامه (حیروت) مقاله‏اى نوشته بود، كه ذیلاً ترجمه آن از نظرتان مى‏گذرد:

لیفى اشكول، وزیر دارائى، پس از آن همه اختلاسها و دزدیها، باید معزول شود، ملّت اسرائیل مى‏گوید: وزراء باید به حروف ابجد یكى پس از دیگرى معزول شوند، یعنى اگر از حرف الف شروع كنیم (اشكول) اولین كسى است كه باید بركنار شود، سپس نوبت به (بن گوریون)(4) مى‏رسد و بعد هم نوبت (گولدامایرسون) خواهد رسید و تا ملّت از این دستگاه آسوده نشود ساكت نخواهد شد.

ح ـ2500 انجمن.

هرچیزى در اسرائیل انجمنى دارد.

تعداد این انجمنها از2500 تجاوز مى‏كند و تنها46 صفحه از راهنماى تلفن اختصاص به انجمنهاى اسرائیل دارد.

در شهر (تل آویوو) كه یكى از شهرهاى مهم اسرائیل است آپارتمان بسیار با شكوه و مجللى را براى كنفرانسهاى ساكنین (یافا) (تل آویوو) اختصاص داده شده است، هر روزه ساكنین این دو شهر در این عمارت كه (پارلمان) نام دارد، كنفرانسى تشكیل داده، در مسائل سیاسى، اقتصادى و مانند آن بحث و گفتگو مى‏كنند، گاهى بازار مناقشه آن قدر گرم مى‏شود كه به زد و خورد كشیده و بالاخره پلیس آنها را جدا مى‏سازد، در فصل تابستان (پارلمان) را به (باغهاى لندن) كه محلى خوش آب و هوا است منتقل مى‏كنند.

سابقا باغهاى لندن و میدان (هربرت سموئیل) و هتل دان، ملك یك جوان عرب بنام عیسى دهمش بود، ولى در اثر یك قمار آنها را به یك یهودى باخته و اینك در اسرائیل زندگى مى‏كند و همسرى یهودى دارد.

ط ـ شبهاى شنبه.

معمولاً یهودیان در شبهاى شنبه مراسم مذهبى انجام مى‏دهند، این مراسم را (اروحات للشابات) یعنى غذاى روحى شب شنبه مى‏گویند.

یكى از شبهاى شنبه در اسرائیل اقامت داشتم براى تناول شام به خانه یكى از شخصیّتهاى یهودى دعوت شدم.

در اثناى تناول شام وكیل (وزارت امور دینى) چون امور دینى در اسرائیل وزارت خاصى دارد، سخنرانى به لغت (ییدیه) كه لغت یهود ساكنین اروپا است، ایراد كرده، آنها را وعظ و ارشاد نمود، بعدا موسیقى مذهبى شروع شده و پس از آن هركسى كلاه مخصوص بر سر گذاشت مشغول صرف شام شدند.

ى ـ اهمیّت تعطیلى‏هاى مذهبى.

اصولاً تعطیلى‏هاى دینى اسرائیل از شب شنبه شروع شده و شب یكشنبه پایان مى‏یابد.

در این مدّت تمام بانكها، وزارتخانه‏ها، بازارها و حتّى تاكسى‏ها و اتوبوسها تعطیل مى‏باشند و خلاصه در این بیست و چهار ساعت تمام وسائل زندگى از كار مى‏افتد.

ك ـ تهدیدهاى ما چه اثرى دارد؟

یكى از مسئولین بزرگ اسرائیل شخصا به من گفت: ما یقین داریم كه همه تهدیدهاى مسلمانان پوچ و بى‏اساس است، ولى ما از آنها براى تبلیغات علیه عرب استفاده مى‏كنیم.

ل ـ مساجد و مقابر مسلمانان در چه حالست؟

... هیچ مسلمانى حقّ ندارد بدون اجازه دولت، از شهر یا دهكده خود خارج شود، چنانچه چندى پیش یك جوان عرب را به جرم این كه براى عیادت دخترش بدون اجازه از دهكده خارج شده است اعدام كردند.

مسجد بزرگ (یافا) را خراب كرده و مسجد (عمقا) و (سماویه) را به زباله‏دانى تبدیل كرده‏اند و مساجد دیگرى را هم مبدل به (تآتر) نمودند. مقابر مسلمانان و مسیحیان عرب در اختیار دولت است و هر روز به اسم كشیدن خیابان آنها را خراب كرده، استخوانهاى مرده‏ها را آتش مى‏زنند!!

م ـ واى بر ما!!

دولت اسرائیل اهالى قریه (امّ‏الفحم) را به جرم مسلمان بودن تحت فشارهاى غیر انسانى قرار مى‏داد، آنها نیز در تلگرافى از پاپ نصارى تقاضا كردند كه به آنها اجازه داده شود به دین (مسیحیّت) وارد شوند.

این بود كلماتى چند از كتاب (كُنْتُ فى اسرائیل) واین بود، احوال شهرى كه هنوز صداى آوارگانش به گوشها مى‏رسد.

و این بود قصّه مسلمانان و یهود، ما اینها را نوشتیم و به گوشها رساندیم.... تا مسلمانان این اخلال گران ثروتمند كه دنیائى را بازیچه خود گرفته‏اند بهتر بشناسند.

 


در مقابل این جنایت چه باید كرد؟

اكنون كه یهود با كمك استعمار صلیبى (فلسطین) را غصب كرده‏اند، مسلمانان چه كار مى‏توانند بكنند؟

تنها دو راه در پیش است:

اوّل ـ مسلمانان دست روى دست گذاشته و از این قطعه زمین (فلسطین) صرف نظر كنند.

دوّم ـ همه مسلمانان جهان كه جمعیّت آنان بیش از یك میلیارد نفر است براى مقابله با یهود اشغال‏گر و رسوا كردن آنان با تمام قوا وارد جنگ و كارزار همه جانبه شوند. و بدون شك این بهترین طریقى است كه به وسیله آن ممكن است (فلسطین) را آزاد كرد زیرا نیروى معنوى مسلمانان كه با قوّه مادى آنها ضمیمه گردد چون طوفان رعد آسا، ریشه یهود را كنده و كشورهاى اسلامى را نجات خواهد داد.

امید است مسلمانان بپا خواسته و غائله یهود را درهم بشكنند.
منبع: وعده صادقطبقه بندی: فتنه یهود،
برچسب ها: فتنه یهود، جنایت، صهیونیست، اسرائیل، فراماسون،
[ شنبه 10 دی 1390 ] [ 04:11 ق.ظ ] [ رضا ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


----------------------------------------

در اینجا مشق بصیرت می کنم.
امید دارم به فضل خدا
قدم در این راه گذاشتن با من
به بصیرت واقعی رساندن با خدا
ان شا الله

----------------------------------------

میخوایم 4 کلام حرف حساب بزنیم
اون هم خودمونی...

----------------------------------------

همیشه برای رضای خدا کار کنید!
زیرا ممکن است شما با دروغی
واجبی را اجرا کنید...
ولی خدا راضی نباشد

----------------------------------------

این وبلاگ کاملا شخصی بوده
و به هیچ نهادی وابسته نمیباشد!!

----------------------------------------

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

Google

در این وبلاگ
در اینترنت
بک لینک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic