بصیرت
بیداری اسلامی، باور ملی
قالب وبلاگ

به نظر می رسد چنگال امپراطوری كمپانی های بزرگی همچون "والت دیزنی " تیزتر و قویتر از گذشته شده است. به طوریكه فیلم های كارتونی آن امروزه سوغات خانه كودكان معصوم هر ملت و فرهنگی شده است.

 

والت دیزنی و صهیونیسم بین الملل

 

 

تداوم سیاست دولت آمریكا مبنی بر كنترل نكردن صنعت ارتباطات نه تنها منجر به افزایش رقابت نشده، بلكه سبب ادغام شركت‌هایی شده كه با به وجود آوردن غول‌های رسانه‌ای, محصولات چند میلیارد دلاری تولید می‌كنند. این غول‌های رسانه‌ای با سرعت به رشد خود ادامه می‌دهند و طی دهة 1990 به لحاظ گستردگی تقریباً سه برابر شده‌اند.می توان به شهروندان آمریكایی گفت كه هرگاه تلویزیون تماشا می‌كنید ـ چه از شبكة محلی یا از شبكة كابلی و ماهواره‌ای ـ ، هرگاه در خانه یا سینما به تماشای یك فیلم می‌نشینید، هر گاه به رادیو یا موسیقی گوش می‌دهید, هرگاه روزنامه، مجله یا كتابی می‌خوانید, مطمئن باشید كه آن محصول به واسطة یكی از این ابر كمپانی‌های رسانه‌ای تهیه یا پخش شده است.

یكی از مهم ترین كمپانی های تولید فرآورده های فرهنگی در آمریكا ، ابر رسانه والت دیزنی است.دومین غول بزرگ رسانه‌ای با درآمد 23 میلیارد دلاری در سال 1997, شركت والت دیزنی است.در حالی كه اسم این كمپانی هنوز فیلم‌هایی همچون "سفیدبرفی "، والت دیزنی را به یاد ما می‌آورند, این كمپانی تحت مدیریت "ایسنر " به تولید بخش عظیمی از فیلم‌ها كه به اصطلاح "ویژة افراد بزرگسال " است, روی آورده است.

میكی موس مایكل ایسنر

شما می توانید این ابر رسانه را با انیمیشن میكی ماوس،در ذهن بیاورید.زیبای خفته، سفید برفی و هفت كوتوله و .... از دیگر شخصیتهای ماندگار در ذهن كودكان جهان است. هم اكنون مایكل ایسنر (M.Eisner) رئیس و مدیر اجرایی این شركت، یهودی و با گرایش های صهونیستی است. امپراتوری دیزنی, تلویزیونی Tachstone, و تلویزیون Buena Vista و نیز شبكه‌های كابلی با مجموع 100 میلیون مشترك را در بر می‌گیرد. در حوزة فیلم‌های سینمایی, گروه تصاویر متحرك والت‌دیزنی, وابسته به استودیو والت دیزنی, توسط "جوزف اروس " كه یك یهودی است اداره می‌شود. "والت دیزنی پیكچرز "، ، "تاچ استون " و "كاروان " شركت‌های فیلم‌سازی وابسته به این گروه هستند. "روس " شركت "كاروان پیكچرز " را در ژانویه 1993 راه‌اندازی كرد و هدایت آن را به همكار یهودی خود "راجر برنبائوم " سپرد. شركت "میراماكس فیلم " نیز متعلق به دیزنی است و توسط برادران وینستین: هاروی و باب اداره می‌شود. این دو برادر فیلم‌های بسیار مبتذلی همچون "بازی گریه‌دار " "كشیش " و "بچه‌ها " را ساخته‌اند. در سال 1995 كپمانی والت دیزنی(waltdisney) نوزده میلیارد دلار برای به كنترل در آوردن شبكه ABC پرداخت. این كار دیزنی را به بزرگترین غول رسانه ای تبدیل كرد و فردی كه دیزنی را رهبری می نمود ، یعنی مایكل ایسنر (M.Eisner)را به قدرتمندترین مرد رسانه های جهان مبدل ساخت. او از یهودیان با گرایش شدید صهیونیستی در آمریكا است. این شبكه دارای ده ایستگاه تلویزیونی در بازارهای بزرگی همچون نیویورك, شیكاگو, فیلادلفیا, لس‌آنجلس, سان فرانسیسكو و هوستون است. علاوه بر این موارد, این شركت 225 ایستگاه تلویزیونی دیگر در ایالات متحده داشته و بخشی از سهام چندین شركت تلویزیونی اروپایی را نیز در اختیار دارد. استفن بارنشتین رئیس و مدیر اجرایی شبكة كابلی ESPN وابسته به ABC یهودی است. این شركت همچنین بخشی از سهام شبكه‌های تلویزیونی كابلی A-E, Lifetime را در اختیار دارد؛ هر كدام از این شبكه‌ها 67 میلیون مشترك دارند. شبكة رادیویی ABC , 26 ایستگاه رادیویی AM و FM در شهرهای بزرگی همچون نیویورك, واشنگتن و لس‌آنجلس و نیز بیش از 3400 ایستگاه دیگر را در اختیار دارد. اگرچه ABC/Capital Cites بیشتر یك شركت رادیو تلویزیونی است, امّا تنها در سال 1997 در حوزة چاپ و نشر درآمدی بالغ بر یك میلیارد دلار داشته است. این شركت مالك هفت روزنامه, انتشارات Fairchild (پوشاك بانوان), انتشارات Chilton (لوازم اتومبیل) و گروه نشر Diversified است.

طی اولین روز از ریاست ایسنر دیزنی - اولین روز چه باور كنید و چه نكیند وی دستور داد كه فیلمی درباره ی حادثه های پیچ وتاب دار جنسی در یك خانواده یهودی عادی درلس آنجلس بسازند. این اولین فیلم از این دست بود امّا آخرین آنها نخواهد بود. در واقع آیسنر با دیزنی كاری را انجام داد كه خلاف اهداف اولیه این شركت بود. او دیزنی را به ابزار دیگری برای ایجاد ابتذال شدید در آمریكا تبدیل كرد. شركت محبوب كودكان دهه 60 و 70 میلادی به صورت بی پروا به تولید آثار غیر اخلاقی نامناسب برای كودكان پرداخت.

هیچ گونه مثال بهتری از نمونه های كارهایی كه تحت نظر ایسنر در شركت دیزنی تولید شده وجود ندارد.در واقع در سال 1967 هنگامی كه دیزنی مرد ، هنوز شركت دیزنی حقیقی كه با خط مشی وی كاری كرد و فیلم انیمیشنی مبتنی بر مجموعه داستانهای كتاب جنگل كیپلینگ (Kipling) تولید كرد. این فیلم یك فیلم مبتنی بر سنت های دیزنی بوده كودكان را شاد و خوشحال می كرد و ایشان را شستشوی مغزی نمی داد.امّا در سال 1994 آقای ایسنر نسخه جدیدی از این فیلم را تولید نمود. در این نسخه كه در آن انگیزه های سیاسی به صورت واضحی روشن بود، شخصیت های زنده به جای تصاویر اینمیشین حضور داشته و اعمال منافی عفت عمومی انجام می دادند. او نمی خواهد توجهات آمریكایی ها را به مفاصد خود جلب نماید. او داستان هایی را با مضامین جنسی روانه بازای كند و در آن داستان ها به دنبال اهداف خویش است.

این ها حقایقی از تسلط یهودی‌ها بر رسانه‌های آمریكایی است. تسلط صهیونیستها بر رسانه‌های جمعی آمریكا، مهم‌ترین حقیقت زندگی, نه تنها در آمریكا بلكه در سراسر جهان است. تسلط یهودی‌ها بر رسانه‌ها به شكل نامحسوسی تعیین كنندة سیاست خارجی ایالات متحده است. صهیونیستها با در اختیار داشتن كنترل رسانه‌ها, در واقع كنترل روح و ذهن كودكان آمریكایی, كه سازندة آتیه این كشور هستند, را نیز در دست دارند. آن‌ها همجنس بازی را شیوه‌ای طبیعی و قابل قبول در زندگی آمریكا جلوه داده‌اند. در واقع یكی از عواقبی كه تسلط صهیونیستها بر رسانه‌ها در آمریكا به دنبال داشته, حس ابتذال بی اخلاقی و احترام به اقلیت زرسالار صهیونیست است.

به نظر می رسد چنگال امپراطوری كمپانی های بزرگی همچون "والت دیزنی " تیزتر و قویتر از گذشته شده است. به طوریكه فیلم های كارتونی آن امروزه سوغات خانه كودكان معصوم هر ملت و فرهنگی شده است. كارتون هایی كه مرزهای بین طفولیت و بزرگسالی را درنوردیده و دوران كودكی را كه در گذشته با حفظ حریم‌ها و مرزهایی با دوران بزرگسالی، تحقق پیدا می‌كرد، به زوال كشانده است. مضامین موجود در این كارتون ها به گونه ای است كه انگار محتوای دنیای بزرگسالان را بدون استفاده از هر گونه نظام مرزگونه خاصی ـ آن گونه كه در مورد متون مكتوب شاهد آن بوده‌ایم ـ به كودكان عرضه می‌نماید. پیش‌تر بزرگسالان اسرار زندگی خود را ـ همچون اسرار اجتماعی، سیاسی و ... كه برای كودكان خود نامناسب تلقی می‌نمودند ـ با استفاده از نظام‌های رمزگونه مكتوب، از دسترس آنها دور نگه می‌داشتند، اما هم اینك، محصولات رنگارنگ كمپانی دیزنی همه این اسرار را به طور همزمان و در كمترین زمان ممكن به هر فردی و با هر فرهنگی منتقل می‌نماید. كودكان ما علاقه دارند كه بدانند سرنوشت "شرك "چه می شود و یا اینكه سیندرلا و پری دریایی بالاخره با محبوب خود ازدواج خواهند كرد یا خیر؟ در چنین اوضاعی، وقتی كودكان در سطح شهر و كوچه خیابان، بر سر در رستوران یا سوپر ماركت و بر روی برچسب تبلیغاتی و كیف و مداد و دفتر مدرسه، تصاویر مختلف "شرك " را می بینند، چندان عجیب نیست كه همیشه چشم به راهش باشند تا با برنامه هایی جدید به دیدارشان بیاید. فلذا در چنین فضایی است كه جامعه‌پذیری كودك بدون هیچ گونه كنترل و نظارتی، صورت می‌پذیرد. كودكان ما تحت تاثیر فرهنگ غالب این انیمیشن ها رشد میكنند و قطعا چنین چیزی بر نگرش و شخصیت آنان موثر خواهد بود. به این ترتیب دیزنی به دومین خرید بزرگ در تاریخ اقتصاد آمریكا تبدیل می شود و میزان سود حاصل از فروش محصولاتش در میان 5 اثر اول دنیا شناخته می شود.شاید ارایه این گزارش شما را به یاد پروتكل های عقلای صهیون بیاندازد كه در آن راه به بندگی كشاندن اقوام مختلف توسعه فساد اخلاقی و جنسی از طریق رسانه ها است.

به هر حال در سال 2005 مایكل آیزنر جای خود را به فرد دیگری داد.البته این به معنای پایان كار یهودیان با گرایش صهیونیستی در دیزنی نیست.به جای او روبرت ایگرRobert A. "Bob " Iger یهودی با گرایش صهیونیستی بر جای نشسته است.و حكایت هم جنان باقی است....



طبقه بندی: فتنه یهود،
برچسب ها: والت دیزنی، فراماسونری، شیطان، صهیونیست، کارتن،
[ جمعه 6 خرداد 1390 ] [ 09:53 ق.ظ ] [ رضا ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


----------------------------------------

در اینجا مشق بصیرت می کنم.
امید دارم به فضل خدا
قدم در این راه گذاشتن با من
به بصیرت واقعی رساندن با خدا
ان شا الله

----------------------------------------

میخوایم 4 کلام حرف حساب بزنیم
اون هم خودمونی...

----------------------------------------

همیشه برای رضای خدا کار کنید!
زیرا ممکن است شما با دروغی
واجبی را اجرا کنید...
ولی خدا راضی نباشد

----------------------------------------

این وبلاگ کاملا شخصی بوده
و به هیچ نهادی وابسته نمیباشد!!

----------------------------------------

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

Google

در این وبلاگ
در اینترنت
بک لینک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات